Satırbaşlarıyla Kuryenet   |   Vizyonumuz   |   Misyonumuz
Satırbaşlarıyla Kuryenet

Kuryenet tüm ülkeye yayılmış 460 acente ve yaklaşık 3000 personel ile dağıtım hizmetleri veren saygın bir posta işletmesidir. 

Dağıtım sektöründe değişik hizmetler geliştiren şirket, birçok konuda sektördeki yaygın uygulamaların öncüsü olmuştur.

Kuryenet ilk kurulduğu günden itibaren,  gönderileri barkodlatmak sureti ile gönderi takibi geliştiren ilk Türk firması olmuştur.Randevulu teslimat, kimlik karşılığı teslimat gibi sistemlerin dağıtım piyasasında yaygınlaşmasında da Kuryenet başrolü oynamıştır. Anında takip ve raporlama sistemleri ile, gönderilerin sahadaki her hareketi, sonuçları, tam ve doğru olarak müşterilerin anlık takibine sunulmuştur. 

Kuryenet grup bünyesindeki K2 ve KN firmaları, Dağıtım öncesi hizmetler ile Çağrı merkezi hizmetlerini yürüten şirketlerdir.  

2012 ve 2013 yılında akıllı otomasyon teknolojilerini sistemine entegre eden şirket, dağıtım öncesi hizmetlerde tam otomasyona ulaşmış ve bu konuda da öncü firma olmuştur. Otomasyon sayesinde şirket, 1 milyon adet/günlük çıkış kapasitesine ulaşmıştır. 

Kuryenet ulaştığı yüksek kalite oranları ile, müşterilerinin portföylerini hızla geliştirebilmektedir.

Ekim 2014'de Türkiye'nin 001 No'lu ilk özel Posta İşletme belgesini alan Kuryenet, artık geleceğe daha büyük bir güvenle bakıyor.

 

 
© Copyright 2006 Kuryenet.